Dovana draugei

0
642
peržiūros
dovana draugei, ka padovanoti

 D ovana draugei – ką padovanoti? Visada sunki užduotis yra dovanos išrinkimas. Kai keletas draugų susideda pinigus vienai dovanai, tada būna daug lengviau, nes dovanos išrinkimo džiaugsmą galima patikėti ar perleisti kažkam iš draugų. Tačiau jeigu esate vienas dovanotojas arba tas draugas ar draugė, kuriam buvo patikėta išrinkti dovaną, tada situacija keblesnė. Paieškas, žinoma, reikia atidėti paskutinei dienai.

ka dovanoti draugei

Žinoma, Jūs ieškodami dovanos paskutinę dieną, sau sakysite, kad daugiau niekada to nepasiliksit paskutinei akimirkai. Tačiau mes visi žinom, kad tai, deja, netiesa. Dieną prieš paieškas prasidės didžiulis stresas, pradės kankinti nemiga, o tai reiškia, kad atvykę į šventę nebeturėsite jėgų švęsti, ieškosite tik vietelės, kur būtų galima ramiai nusnūsti. O dar tas baisumas, kai per kamščius reikia trenktis į vieną, antrą, trečią………penkiasdešimtą prekybos centrą, kuris pergrūstas žmonių…

Nuo šių visų rūpesčių dovanų paieškoje gali išgelbėti tik internetinės dovanų parduotuvės. Čia nereikia stresuoti, nereikia grūstis, nereikia laukti eilėjė. Čia didžiulis pasirinkimas įvairiausių prekių.

O geriausia tai, kad dovaną galima rinktis ir darbo metu, kiek susitaupo laiko! Radę įdomų daiktą galite jo nuorodą nusiųsti draugams ir sužinote Jų nuomonę, tada tikrai bus aišku, kad dovaną išrinko visi.

O ką gi dovanoti draugei, kai jau patenkate į dovanų rojų? Gėlės turėtų būti neatsiejamas kiekvienos dovanos atributas. Pastaba vyrams: alijošius vazone, kad ir koks nuostabus tai būtų augalas, nėra gėlė, todėl jeigu nežinote, kokias gėles mėgsta draugė, apsiribokite klasika – su raudonomis rožėmis dar niekas neprašovė pro šalį!

dovana draugei ka dovanoti

Gėles jau turime, o kas toliau?

Namus puošianti interjero detalė: skardinis retro ženklas, laikrodis? Puiku, tik įsitikinkite, kad puikiai žinote šeimininkės skonį, nes paskui Jūsų dovana gali puošti rūsio sienas.

Daugeliu atveju, kai dovana patinka mums, nereiškia, kad patiks ir gavėjui, todėl visada protinga apsidrausti.

O kaip geriau apsidrausti, jeigu ne su dovanų čekiu.

Dovanų čekis išgelbės nuo didžiulio galvos skausmo ir dovanos gavėjas bus laimingesnis, nes išsirinks tikrai tik tai, kas patinka.

Ankstesnis straipsnisStebuklinga piniginė, Video
DALIS

Palikti komentarą

Įrašykite komentarą
Įrašykite vardą