Dovana mamai – kokia geriausia?

0
656
peržiūros
dovana mamai ka dovanoti

 D ovana mamai – kaip išsirinkti? Dažnai atrodo, kad kam jau kam, o dovaną mamai išrinkti tikrai nėra sunku, juk tai žmogus, kuris su jumis buvo nuo pat pirmų gyvenimo akimirkų ir ją Jūs pažįstate geriausiai. Tačiau kai ateina tas „nuostabus“ dovanos pirkimo metas – nesvarbu ar tai Kalėdos, gimtadienis, Mamos, Moters, vardo diena ar kita proga, atrodo, kad nebežinote, ką dovanoti. Situacijos nepalengvina ir tai, kad kai mamos paklausiate:

– Mamyte, gal žinai, kokios gi dovanos norėtum gimtadienio proga?

Atsakymas dažniausiai būna:

– Na, ką jau Jūs čia, vaikučiai, nieko man nereikia, viską turiu, svarbiausia, kad Jūs sveiki būtumėt, nieko nepirkit, taupykite pinigėlius.

Būtų gerai, jeigu viskas būtų taip lengva, o Mamą vis tiek norisi pradžiuginti.

geles mamai ka dovanoti

Dovana mamai: pirmiausia reiktų apsispręsti, kokią dovaną norite dovanoti.

  1. Dovaną, kuria pagaminsite patys.
  2. Įspūdžio dovaną.
  3. Ar rinksitės dovaną dovanų parduotuvėje, tokioje kaip puikiosdovanos.lt

Pasirinkimas pirkti dovaną internetinėje parduotuvėje yra vienas geresnių sprendimų, nes galite rinktis iš tūkstančių prekių ir jeigu net dar nežinote, kokia dovana turėtų būti, čia tikrai rasite įspūdingų dar neregėtų daiktų, apie kūrių egzistavimą net nenumanėte. Žinoma tradicinės, klasikinės dovanos irgi niekur nedingo.

Kiekviena mama skirtinga, todėl dovaną reikėtų rinktis pagal pomėgius.

Gal mama mėgsta užsiimti rankdarbiais? Tokiu atveju, labai įdomi dovana galėtų būti Afrikietiškų krepšelių dekoracijos, kuriomis galės papuošti indus, suteikdama jiems afrikietiškos dvasios.

dekupazas dovana mamai

Mama yra didelė miegalė ir jos didžiausias priešas rytinės saulės šviesa, kuri skverbiasi pro kiekvieną plyšį? Miego kaukė, kuri patikimai ir švelniai uždengs akis, puikus pasirinkimas. Juolab, kai jų būna įvairiausių rūšių, nuo juodos, iki mielų su įvairiais užrašais ir paveiksliukais.

Didžiausias mados klyksmas dovanų rinkoje, skardiniai retro paveikslai, ženklai. Tai vintažiniai paveikslai, atspausti ant skardos plokštelių, su nuostabiais vaizdais arba įkvepiančiais užrašais. Begalybės variacijų leis išrinkti tinkamą paveikslą kiekvieno skoniui ir patiks praktiškai visiems. Todėl tikrai verta pagooglinti ir paieškoti šių lentelių.

skardinis paveikslas zenklas

O jeigu nieko nesugalvojote arba neradote, labai nepergyvenkite, prisiminkite, kad mamai svarbu žinoti, kaip Jūs ją mylite. Meilę galima parodyti ir žodžiais ar papraščiausia lauko gėlių puokšte, kurią patys priskynėte.

Geriausia dovana mamai – tai Jūs, Jūsų laimė ir šypsenos!

Ankstesnis straipsnisStebuklinga piniginė, Video
DALIS

Palikti komentarą

Įrašykite komentarą
Įrašykite vardą