Ką dovanoti Mamai?

0
500
peržiūros
ka dovanoti mamai siandien dovana

Dovana mamai – visada nelengva išrinkti, kartais atrodo, kad tapti kvantinės fizikos mokslų daktaru per vieną naktį būtu lengviau! O atrodo, kas čia sunkaus, juk mama tai tas žmogus, kuris buvo šalia nuo pat pirmųjų Jūsų gyvenimo akimirkų ir tiek ji, tiek Jūs ją pažįstate tiesiog puikiai, tačiau tik atėjus momentui, kai laikas pirkti dovaną mamai, nebežinote, ką daryti.

Dovana mamai – ką gi dovanoti?

ka dovanoti mamai dovana

Pasirinkimas didžiulis!

Kvepalai – gera dovana tik tuo atveju, jeigu tikrai žinote, koks kvapas ar firma yra jos mėgstamiausia. Padovanojus netinkamus kvepalus, Jūsų mamai gali tekti kvėpintis tik Jums atėjus, kad Jūsų neįskaudintų, o pačiai kentėti nepatinkantį kvapą.

„Todėl kvepalus mamai, kaip ir bet kuriam kitam asmeniui, dovanokite tik visiškai įsitikinę, kad jie patiks.“

Dovanų kuponas paprastoje parduotuvėje galėtų būti tinkamas variantas, tačiau tai lengviausia išeitis. Negi norite parodyti, kad ieškodami dovanos mamai įdėjote nedaug pastangų, arba pamiršote progą, kuria norėjote mamą pasveikinti ir teko greitai suktis iš padėties? Jeigu turite geras rankas, kurios moka daryti rankdarbius, Jūs esate laimėtojas ir dovanų karalius, nes juk mamai nieko nėra geriau, kai dovaną jos vaikas padaro pats ir nesvarbu, kiek vaikui metų 5, 15, 48, 109 – jis vistiek vaikas, kuris įdėjo daug laiko, daug širdies ir darbo, norėdamas padaryti išskirtinę dovaną savo mamai. Ir nesvarbu, kad Jūs nesate pats geriausias dovanų gamintojas, tiesiog pabandykite, mamai tai vistiek bus geriausia dovana.

Jeigu turite galimybę, pradžiuginkite mamą kelione į užsienį. Tai nėra taip brangu, kaip gali pasirodyti, trumpos kelionės į kaimynines šalis kainuoja nuo keliasdešimt eurų. Manau, kad tikrai galite kas mėnesį atsidėti po 10-15 eurų ir pradžiuginti mamą puikia dovana. O jeigu dar ir patys prisijungtumėte prie kelionės – mamai tai būtų dviguba dovana.

Jeigu nei vienas iš mūsų išvardintų variantų Jums neatrodo tinkamas, tai aplankykite internetinę dovanų parduotuvę, kurioje galėsite rinktis iš daugybės dovanų ir tikrai rasite tinkamą, didelis skirtingų dovanų pasirinkimas vienoje vietoje ir laiko taupymas, kas gali būti geriau? O jeigu gyvenate užsienyje, tai ypatigai patogu. Mylėkite savo mamas ir džiuginkite jas dovanomis kiekvieną dieną.

Palikti komentarą

Įrašykite komentarą
Įrašykite vardą