Dovanos pirkimas internetu

0
480
peržiūros

Dovanos pirkimas internet – ar tai gera idėja?

Aš manau, kad tai puiku.

Pirmiausia Jūs sutaupote daugybę laiko. Nereikia važinėti ir vaikščioti iš parduotuvės į parduotuvę, stovėti kamščiuose (tai ypač aktualu didžiųjų miestų gyventojams), o dar milžiniškos eilės ir grūstis jose!

O pirkimas internetu – tiesiog nuostabu, Jūs sėdate prie kompiuterio, atsiverčiate naršyklę, suvedate norimos el. parduotuvės adresą pvz.: http://www.puikiosdovanos.lt ir Jums atsiveria neišmatuojami prekių klodai.

Turite milijonus prekių vienoje vietoje, jeigu ir reikia perjungti tinklalapį tai tik keli pelės paspaudimai, tačiau nereikia niekur pajudėti nuo kėdės!

Jeigu dar nežinote ką dovanoti, galite naršyti tol, kol rasite. O jeigu žinote, dar puikiau. Tereikia susirasti tinkamą puslapį arba kategoriją ir ten rasite daugybę prekių vienoje vietoje.

geriausia dovana pasaulyje

Kai jau radote tą dovaną, kuri manote, kad bus pati puikiausia ir Jūs gausite dovanų karaliaus vardą, neskubėkite pirkti!

Google pagalba pabandykite paieškoti panašių prekių ir pas kitus pardavėjus ir gal rasite pigiau! Dėmesio: radę prekę pigiau irgi neskubėkite pirkti. Išsiaiškinkite šiuos dalykus:

  1. Ar pardavėjas turi prekę sandėlyje!
  2. Per kiek laiko prekę pristatys? Pažiūrėkite, gal pardavėjas yra Jūsų mieste. Gal pavyks prekę atsiimti pačiam ir nemokamai!
  3. Patikrinkite pardavėjo ir tinklalapio patikimumą. Patikimi pardavėjai nurodo visus savo kontaktus. Kelia telefono ragelį, atsako į elektroninius laiškus, bendrauja mandagiai, kultūringai ir užtikrintai. Galite patikrinti, ar pardavėjas vykdo veiklą legaliai. Tai galite padaryti Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapyje: https://www.vmi.lt/cms/informacija-apie-mokesciu-moketojus . Rimti pardavėjai leidžia įvairius atsiskaitymus už prekes, ne tik bankinius pavedimus. Suteikta galimybė atsiskaityti per Paypal ar Paysera rodo pardavėjo patikimumą, nes tai internetiniai bankai ir galimybę atsiskaityti per jų mokėjimo sistemas jie suteikia tik kruopščiai patikrinę pardavėjus. Paypal bankas kai kuriais atvejais netgi teikia klientų apsaugą nuo lėšų praradimo ir kompensuoja pirkėjo nuostolius, jeigu jis buvo apgautas.

Aš pats 90% man reikalingų daiktų perku internetu, nes tai ne tik greičiau, dažniausiai ir pigiau, bet ir daug patogiau.

Todėl nepirkite dovanos paskutinę dieną, pasilikite bent savaitėlę ir naudokitės interneto teikiamais apsipirkimo privalumais ir malonumais!

Palikti komentarą

Įrašykite komentarą
Įrašykite vardą